مقالات

ویژگیهای یک کفش ایمنی مناسب چیست ؟

کفش ایمنی کاترپیلار کفش ایمنی مهندسی کفش ایمنی تبریز قیمت کفش ایمنی کفش ایمنی خارجی بهترین کفش ایمنی خرید کفش ایمنی خرید کفش ایمنی خارجی

این سوالیه که همه ما داریم.واقعا کفش ایمنی چه ویژگیهای باید داشته باشد؟

به نظر کارشناسان مهمترین مسله در کفش ایمنی مسله حفاظتی ازجمله محافظت در برابر سقوط اجسام سنگین ـ عدم لغزش وسپس مسائل بهداشتی و ارگونومیکی میباشد . به لحاظ محافظتی سرپنجه فولادی عامل اصلی در حفاظت از انگشتان در مقابل ضربه میباشد که باید از جنس فولاد آبکاری شده با توان تحمل ضربه حداقل 200 ژول را دارا باشد که در غیر اینصورت خود سرپنجه به عنوان عامل برنده عمل کرده باعث قطع انگشتتان پا میگردد .

ادامه مطلب...

کلاه و دست کش ایمنی

فروش کلاه ایمنی ،کلاه ایمنی چیست ،تحقیق در مورد کلاه ایمنی

از جمله تجهیزات ایمنی که بسیار مهم می باشد و وظیفه مهم آن محفاظت از سر میباشد کلاه ایمنی است و در فضای کار جز قوانینی اصلی میباشد که هر فرد باید در استفاده از آن اصرار بورزد و در مقاله زیر شما با انواع کلاه ایمنی آشنا می شوید.

كلاه ايمنی يا كلاه كاسكت و يا به عبارتی Helmet يكی از وسايل ايمنی در فعاليت های كوهنوردی می باشد كه امروزه در مدل ها و مارك های متنوع در بازار موجود است. 

ادامه مطلب...

لباس ایمنی (ست کامل)

خرید اینترنتی لباس کار ،تولیدی لباس کار ،لباس کار مهندسی

جنس لباس كار بر طبق استانداردHSE 

1. جنس پارچه با توجه به شرايط كار و لزوم ظاهر لباس از نظر مقاومت در مقابل چروكيدگي و نيز عدم توليد الكتريسيته ساكن از مخلوط حدود ۷۰ % پنبه و ۳۰ % پلي استر و با وزن gr/m2 320 تاgr/m2 420و با توجه به شرايط اقليمي و فصول مختلف در نظر گرفته شود. در شرايطي كه احتمال سوختن لباس كار در اثر ريختن پليسه و يا تحت تأثير حرارت زياد وجود دارد (مانند لباس كار جوشكاري)، جنس لباس كار بايستي ۹۰% پنبه باشد.

ادامه مطلب...

کلاه و دستکش ایمنی

انواع دستکش ایمنی ،دستکش ضد برش ،دستکش بنایی ،خرید دستکش کار ،دستکش کارگری

تجهیزات ایمنی دسته بندی های بسیاری دارد که میتوان به کلاه و دستکش ایمنی، کفش ایمنی و لباس کار اشاره کرد و در این مقاله به توضیح دستکش ایمنی از نوع لاتکس می پردازیم که براساس استفاده ای که مد نظر است انواع متفاوتی طبق فرآیند تولید آن وجود دارد.

پیش از پرداختن به آمیزه کاری لاتکس ارائه توضیحاتی در مورد روش های فرایند آن به علت نقش تعیین کننده نوع فرایند در انتخاب مواد افزودنی به آمیزه لاستیکی و همچنین به علت متفاوت بودن فرایند لاتکس نسبت به روش های معمول فرایند لاستیک جامد ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب...