کفش ایمنی

نوع کفش ایمنی

پای آدمی دارای استخوان‌های بیشتری نسبت به هر اندام دیگری از بدن می‌باشد و در برابر خطرهای محیطی همچون سنگ‌های تیز و زمین داغ آسیب‌پذیر است که کفش در برابر این آسیب‌ها از پا محافظت می‌کند. طراحی کفش‌ها در درازنای زمان و از فرهنگ به فرهنگ تفاوت بسیاری داشته، که ظاهر آن در اصل با کارکرد آن بستگی داشته است. کفش‌های امروزی در شیوه، پیچیدگی و هزینه تفاوت گسترده‌ای دارند. امروزه در طراحی کفش‌ها جنبهٔ آراستگی آن نیز در نظر گرفته می‌شود.

کفش ایمنی یا کفش کار نوعی کفش است که برای استفاده در محیط‌های کار طراحی و ساخته می‌شود. پرکاربردترین آن مجهز به زرهی فولادی در جلو کفش است که از آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری می‌کند. کفش کار یکی از اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار است.

بر طبق الزامات سيستم مديريت HSE عمده ترين خطر تهديد كننده پا در محيطهاي صنعتي له شدن پنجه هاي پا در اثر سقوط ناگهاني اجسام سنگين بر روي پنجه ها و يا برخورد جلوي كفش با قطعات تيز و برنده و آسيب ديدن پنجه پا مي باشد. بنابراين بر طبق الزامات سيستم مديريت HSE براي حفاظت پا در برابر اين صدمات كفش ايمني در نظر گرفته شده است كه در قسمت جلويي آنها از پنجه هاي محافظ فولادي استفاده شده و كفه كفش را از يك ماده قابل انعطاف مثل پلي اورتان (PU) مي سازند. قسمت پنجه كفش بر طبق الزامات سيستم مديريت HSE به تناسب شغل افراد مي تواند از جنس چرم (عايق برق) يا PVC (عايق شيميايي) نيز باشد. بر طبق الزامات سيستم مديريت HSE كفش ايمني كاركناني كه با برق سرو كار دارند يا در محل كارشان احتمال ايجاد جرقه وجود دارد بايد فاقد هر نوع ميخ فلزي باشد.

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی

پوتین ایمنی اکولوژیک

کفش ایمنی کاترپیلار ،کفش ایمنی خارجی

پا از جمله مهمترین اجزای بدن می باشد که برروی راندکان کار بسیار تاثیر می گذارد و در صورتی که کفش راحت و سبک و در عین حال ایمنی را بپوشید در روند کار و افزایش راندمان بسیار تاثیر می گذارد و کفشی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم که دارای چنین ویژگی هایی میباشد کفش ایمنی اکولوژیک می باشد.

پا قلب دوم انسان می باشد و برای ایجاد تعادل در بدن قوس قابل قبولی در کف پا وجود دارد و با تمام این موارد باید به پوشش پا توجه نمود. از جمله خصوصیاتی که برای این کفش ایمنی می توان عنوان کرد موارد زیر می باشد :

  • مقاومت در برابر حلال های روغنی و نفتی
  • مقاوم در برابر ضربه ای 150 ژول

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی

کفش نسوز

خرید کفش ایمنی خارجی ،خرید کفش کار ،کفش کار ایمن

کفش نسوز

کفش های ایمنی نسوز با زیره دو دانسیته RU&PU طبق تائیدیه وزارت کار و امور اجتماعی، محافظ در برابر حلال های نفتی و روغنی و مقاومت خمش دارای ویژگی عایق حرارتی می باشد .

مشخصات فنی محصول:
- رویه: چرم طبیعی گاوی
- زیره : تزریق دو مرحله ای از مواد p.u آلمانی و نیز Rubber به صورت ترکیبی ضد اسید غلیظ ، مقاومت حرارتی تا 320 درجه سانتی گراد بصورت آنی ، زیره مقاوم در برابر سرخوردن و ضد لغزش ، عایق الکتریسیته ، ضد سایش ، حلال های نفتی و روغنی ، سبک ، قابل انعطاف
- سرپنجه : فولادی آب کاری شده استاندارد و مقاوم در برابر ضربه 200 ژول دارای تاییدیه آزمون سرپنجه
- آستر: پارچه ای (بهداشتی) و چرمی
- مشخصات : دارای پد پاشنه ، ساق کوتاه ، ساق بلند و کفی طبی چرمی ضد بو ، ضد قارچ و ضد عرق (سفارشی)
- ویژگی: دارای تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار
- کاربرد صنایع: فولاد ، ریخته گری ، فلز کاری ، ذوب فلز ، تراشکاری ، صنایع شیمیایی

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی

کفش پرسنلی

قیمت کفش ایمنی بهشتیان ،مدلهای کفش بهشتیان

ایمن سلیم تولید کننده انواع کفش ایمنی مهندسی، کارگری و انواع کفشهای پرسنلی با استاندارد ملی می باشد.

ایمن سلیم مفتخر است با تجربه سالها فعالیت در صنعت کفش، تولیدات جدید خود را جهت ایمنی و رعایت بهداشت و سلامت پا تولید نماید.

  • کف طبی زیره پی یو
  • رویه چرم گاوی دو میل
  • همراه با گارانتی

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی

کفش عایق برق

فش ایمنی کلار ،کفش ایمنی مهندسی خارجی ،کفش ایمنی ملی

کفش ایمنی عایق برق ایمن سلیم با زیره PUR و فاقد سرپنجه فولادی تحت ولتاژهای 5000-1000 ولت AC آزمایش و نشتی اندازه گیری شده است . لذا با توجه به لحاظ کردن ضرایب ایمنی به عنوان محافظ عایق الکتریکی برق فشار ضعیف تا 380 ولت است .

مشخصات فنی محصول:
- رویه: چرم طبیعی
- زیره : از مواد تزریقی Rubber ایتالیایی دارای تاییدیه آزمون زیره کفش ، مقاومت خمشی زیره ، ضد اسید رقیق ، زیره مقاوم در برابر سرخوردن و ضد لغزش ، عایق الکتریسیته ، ضد سایش ، حلال های نفتی و روغنی ، سبک ، قابل انعطاف
- سرپنجه : کامپوزیت استاندارد و مقاوم در برابر جریان الکتریسیته
- فاقد هرگونه فلز و عایق برق تا ولتاژ تست 30000 ولت و عایق آزمایشگاهی تا 27500 ولت
- مشخصات: دارای پد پاشنه ، ساق کوتاه ، ساق بلند و کفی طبی چرمی ضد بو ، ضد قارچ و ضد عرق (سفارشی)
- ویژگی: دارای تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار
- کاربرد صنایع: برقکاران ، صنایع الکتریکی ، شرایط اضطراری برق

تجهیزات ایمنی

کفش ایمنی

لباس کار

ارائه خدمات ایمنی